Tegevused (TRT3)

Avaleht Tegevused (TRT3)

Läbi viidud tegevused:

September 2020

  • Telliti meediareklaam Järva Teataja digilehte kutsumaks uusi õppureid Paide Täiskasvanute Keskkooli.
  • 30.september toimus 1. motivatsioonikohvik teemal “Peremajandus ning materiaalne toimetulek”. Motivatsioonikohvikut viis läbi MTÜ Süda-Eesti Sotsiaalkeskusest Tiina Larven.
    Kohvik oli suunatud 10.nenda klassi õpilastele, et noored juhiksid rohkem tähelepanu enda rahakasutusele ning oskaksid planeerida enda ressursse.

Oktoober 2020

  • 28.oktoober toimus ekskursioon Türi Ringhäälingumuuseumisse ja SA Tammsaare Muuseumisse. Õppekäik oli lõimitud ajaloo, eesti keele, kirjanduse ning meediaõpetusega. Õppekäigul käisid kaasas 10. klassi õpilased ning nende klassijuhataja Triin Siiber ja projektijuht Ene Taurus.

 

Eesti Ringhäälingumuuseumis salvestatud kuuldemängu saate kuulata siit:

November 2020

  • 18.novembril toimus õpilastele motivatsioonikohvik kooli II korruse köögis, vabas õhkkonnas. Kus õpilastele räägiti jõulutraditsioonidest teistes riikides ning katsetati ka Taani päritolu jõulumagustoidu valmistamist nimega Risalamande. Motivatsioonikohvikus prooviti ka jõululauale snäkkide valmistamist. Õpilased said tegevustes kaasa lüüa ning õppida läbi kogemuste. Motivatsioonikohvikut viis läbi Süda-Eesti Sotsiaaltöökeskus.

Detsember 2020