Õppekorralduse alused

Avaleht Õppekorralduse alused

Kuidas toimub õppimine Paide Täiskasvanute Keskkooli-Rahvaülikoolis?

Enamik kursusi vältab keskmiselt paar kuud, aga on ka lühemaid kursusi. Uute avatud kursustega saate liituda aasta ringi ning mitte üksnes õppeaasta alguses.

Kursuse mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides. Üks akadeemiline tund on 45 minutit.

Kursustele ootame kõiki. Enamiku kursuste õppijatelt ei eelda me varasemaid kogemusi ja oskusi. Kui varasem kogemus on siiski nõutav, on see välja toodud kursuse kirjelduses.

Kursusele registreerumine

Kursusele saate registreeruda interneti või telefoni teel, samuti meie kontoris Lai 33 (II korrus) Paides. Reeglina saadetakse teile kinnituskiri, et olete registreeritud.

Kuidas toimub tasumine?

Peale esimest loengut saadetakse Teie kontaktandmed Paide Linnavalitsuse finantsosakonda, kus raamatupidaja koostab Teile arve ja saadab selle Teie e-maili aadressile. Õppetasu tasumise tähtaeg on üldjuhul 2 nädalat. Arvet tasudes palume kindlasti märkida nii arve number, kursuse nimi kui ka kursusel osaleja nimi. Õppetasule käibemaksu ei lisandu.

Kursusest loobumine

Kursusest loobumise korral palume sellest Paide Täiskasvanute Keskkool-Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.

Paide Täiskasvanute Keskkool-Rahvaülikooli on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.

Kursuse ärajäämine

Paide Täiskasvanute Keskkool-Rahvaülikoolil on väheste registreerujate tõttu õigus kursus ära jätta. Registreerunuid teavitame sellest viivitamatult.

Kursuse katkestamine

Kui kursus on juba alanud, siis õppetasu ei tagastata. Kursuse mittesobivuse korral tuleb sellest teavita Paide Täiskasvanute Keskkool-Rahvaülikooli viivitamatult pärast esimest tunniplaanijärgset tundi. Sel juhul Teile arvet ei esitata. Hilisemaid pretensioone arvesse ei võeta. Kursusetasu tagasiulatuvalt ei tagastata.

Kursuse lõpetamine

Kursuse lõpetanud saavad tunnistuse või tõendi. Kunstikursustel valminud töid, millele ei ole 6 kuu jooksul pärast kursuse või näituse lõppu järele tuldud, ei tagastata.

Paide Täiskasvanute Keskkool-Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi.

Kontor on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 9.00-15.00.

Kohtumiseni!