Kursus suhtlemisest

Avaleht Kursus suhtlemisest

Kursus „Miks üks on edukam kui teine?“

Hind 40 eurot

Õpetaja Silvi Lukjanov

Me kõik käime koolis, saame teadmisi ja oskusi, aga üks on ikka edukam kui teine. Justkui oleks sündinud kuldlusikas suus, aga kas on ikka asi selles või milleski muus.

Milleski, mida me kõik teame, aga tuleb lihtsalt uuesti meelde tuletada. Suhtlemisoskuses. Teatud väikestes nüanssides, mida suhtlemise juures jälgida, et edukam olla. Tuletame neid koos meelde. Ühes meeldetuletusega saad tõdesid kasutama hakata esimesest kokkusaamisest alates ja ootan juba põnevusega, kuidas hakkad rääkima muutustest oma elus.

Kursusel „Miks üks on edukam kui teine“  tuletame meelde inimsuhete esmased tõed, kuidas kehtestada end nii, et teiselgi säilib väärikus, räägime naeratuse võlust ja nime tähtsusest ning tuletame meelde, kuidas olla edukamad suhtlejad nii lähedastega, tööalaste kaaslaste kui ka sõpradega.

Iga muutus algab iseendast ja tulles suhtlemisalasele kursusele, astud sammu enda elu edukamaks muutmise suunas.

Esimene tund 12. oktoober kell 15.00 – 18.00

Kokkusaamiste teemad

  1. oktoober – me teame, mida meie tahame, kuidas me seda aga teisele selgitame , kuidas meie öeldu neile mõjub, kuidas panna inimesi tegutsema meile soovitud suunas.
  2. oktoober – kellest me oleme huvitatud, kuidas mõjutab meid naeratus, mis kõlaga on meile meie nime, kuidas me tunneme teisi inimesi enda ümber, kui palju ja mida me võiksime kellestki teada.

02 november – kui hea vestleja ma olen, kuidas oskan kuulata, kuidas kõnelda sellest, millest teine huvitub, kuidas teha seda siiralt tunnustades

09 november – mida me saavutame vaidlusega, mida meist tegelikult igaüks soovib, kuidas edukalt  argumenteerida.

16 november – me kõik oleme eksivad, kuidas võita sõbralikkusega, mis asi on Sokratese saladus, kuidas panna meeskond tööle

30 november – kuidas juhtida puudustele tähelepanu, millega on parem asendada käsud, kõneleme väärikusest, sellestki kuidas inimesi innustada

07 detsember – võim, selle head ja vead, kuidas olla tark lapsevanem

14 detsember – arutleme naise rollist kui suhete juhist perekonnas, kuidas olla edukas juht ja mida me siis võidame

04 jaanuar – vaagime teemal edukas armastuses, mida ma saan teha, et oleksin edukas koos armsaga, mis on need viis keelt, mida võiksin aeg-ajalt meelde tuletada.

10 jaanuar – võtame koosoldud aja kokku ja kindlasti räägime juba koos teiega nii, et ajast jääb vähekski.

 

Kasutatud kirjandus

Dale Carnegie – Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Matthew McKay Ph.D, Martha Davis Ph.D, Patrick Fanning – Suhtlemisoskused

Gary Chapman – Armastuse viis keelt

Hedvig Evert – Õnnekunstnik

Katrin Saali Saul – Naiseks olemise kunst

Dr. Thomas Gordon – Tark lapsevanem